Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bezpieczeństwo zakupów

 

Bezpieczne i wygodne zakupy

"Zyskaj pewność sklepu stacjonarnego i mobilność sklepu internetowego".

 

 

Gwarantujemy naszym klientom możliwość zwrotu towaru

Stosujemy się do obowiązujących przepisów prawa polskiego i umożliwiamy konsumentom zwrot towaru  w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar nie mo

 

Klient ma możliwość sprawdzenia paczki przy kurierze

Przed odebraniem przesyłki pocztowej lub kurierskiej klient powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku uszkodzenia Klient nie powinien przyjmować przesyłki i w obecności pracownika poczty lub kuriera sporządzić protokół szkody oraz niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym. 

 

Ubezpieczenie przesyłek kurierskich

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, dlatego nie musisz obawiać się, że na przykład stracisz pieniądze, które przedpłaciłeś na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub zwrócimy wartość przedpłaty.

 

Ochrona danych osobowych

Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204). Klient podając swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego. Klient ma możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

 

Pewność firmy

Firma ASTER powstała na początku 1990 roku. Zatrudniamy ok. 15 osób i ciężko pracujemy dla zapewnienia satysfakcji naszym klientom. Posiadamy stabilne podstawy finansowe, bogatą ofertę, zgrany zespół pracowników i elastyczne kierownictwo. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie reagować na zmieniające się warunki na rynku elektroniki użytkowej.

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:987b6b79c55901aebdf3030a52cb08fb#0}
Sklep internetowy Shoper.pl