Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Filtr B+W 49mm polaryzacyjny HTC KSM MRC nano Digital PL DYSTRYBUCJA

HTC KSM MRC NANO
310
PLN
in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
24 godziny
Cena brutto:: 310,00 zł
Cena netto: 252,03 zł
szt.
  • Opis
  • Dane techniczne

Najwyższej klasy filtr polaryzacyjny KSM HTC MRC nano z cieńszą mosiężną dwu gwintową oprawką XS-Pro. Charakteryzuje go wysoka przepuszczalność światła z utratą 1-1,5 przesłony. Dzięki powłoce nano woda na powierzchni filtra nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople, a brud i pył osadzają się znacznie wolniej. Odporny na wilgoć, zabrudzenia i zarysowania. Prosty i szybki  w czyszczeniu. Idealny do każdego rodzaju obiektywu ( szerokokątny, standard, teleobiektyw).

Filtr polaryzacyjny B+W KASEMANN MRC HTC nano XS-Pro zrobiony jest z najwyższej jakości folii polaryzacyjnej "high-end". Umocowana jest ona pomiędzy wysokiej najwyższej jakości szkłami optycznymi Schotta, szlifowana, a następnie uszczelniona w celu ochrony folii przed wilgocią.

Filtry serii MRC (Multi-Resistant Coating) pokryte są wielowarstwowymi powłokami przeciwodblaskowymi, zwiększającymi przepustowość optycznego szkła, z którego wykonany jest filtr. Jednocześnie powłoki chronią filtr przed uszkodzeniami. Cechuje ich bardzo wysoka odporność na wodę, kurz i pył, zanieczyszczenia oraz zarysowania. Filtry z powłokami MRC mogą być bez obaw wykorzystywane w trudnych warunkach atmosferycznych, można je także czyścić miękką ściereczką bez obawy uszkodzenia.

Powłoka nano jest zewnętrzną warstwą ochronną, która jest standardowo we wszystkich filtrach XS-Pro Digital. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii w zewnętrznej warstwie ochronnej filtry te odznaczają się dużo mniejszą powierzchniową przyczepnością wody i pary wodnej. Czyszczenie filtra jest prostsze i szybsze niż kiedykolwiek przedtem. MRC nano posiada ulepszoną zewnętrzną ósmą warstwę.

B+W nano

Filtr polaryzacyjny pozwala usunąć odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich jak woda, szkło, itp. Wzmaga również intensywność kolorów - stają się czystsze i mają większy kontrast, co pozwala przyciemnić niebo i uwypuklić na jego tle białe chmury.
Obracana oprawa filtrów polaryzacyjnych pozwala  dobrać optymalnie zamierzony efekt. Daje się go zaobserwować w wizjerze lustrzanki.
W przypadku użycia z innymi filtrami zaleca się zakładać je jako pierwsze od strony kadru.
 efekt polaryzacji

Firma B+W działająca na rynku fotograficznym od 1947r gwarantuje najwyższy poziom jakości swoich produktów. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie w produkcji filtrów jest symbolem najwyższej jakości optycznej i mechanicznej.

Dane techniczne

Średnica 49mm
Rodzaj filtra Polaryzacyjne
Rodzaj powłok MRC Nano (16)
Rodzaj oprawki XS-PRO
Producent B+W Schneider
Gwarancja 60 miesięcy

Produkty powiązane

B+W Ściereczka do czyszczenia optyki B+W Ściereczka do czyszczenia optyki

Rewelacyjna ściereczka do czyszczenia obiektywów, okularów i innych elementów optycznych.

Cena brutto:: 28,00 zł
B+W Spray do czyszczenia optyki B+W Spray do czyszczenia optyki

Znakomity płyn firmy B+W przeznaczony do czyszczenia elementów optycznych obiektywów, soczewek, filtrów, lup, okularów, monitorów  i innych. Pojemność 50ml.

Cena brutto:: 45,00 zł
Cobra 49mm pokrywka obiektywu Cobra 49mm pokrywka obiektywu

Dekielek typu snap-on można stosować w obiektywach lustrzanek lub jako zatyczkę do tulejek i filtrów. Chroni przednią soczewkę obiektywu przed zabrudzeniami, kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Cena brutto:: 8,00 zł
Carena łącznik obiektywu z pokrywką Carena łącznik obiektywu z pokrywką

Smycz zabezpieczająca dekielek przed zgubieniem- z jednej strony zakończona pętlą elastyczną zakładaną na obiektyw, z drugiej strony przylepcem mocującym do dekielka obiektywu.

Cena brutto:: 5,00 zł
B+W Etui B6 na 6 filtrów  do 62mm B+W Etui B6 na 6 filtrów do 62mm

Pokrowiec do przechowywania 6 filtrów do średnicy 62mm.

Cena brutto:: 65,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu

×
kalkulacja

PLN netto
%
%
Sklep internetowy Shoper.pl