Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Filtr Hoya 55mm UV HD

Inne
105
PLN
Filtr Hoya 55mm UV HD
in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
24 godziny
Cena brutto:: 105,00 zł
Cena netto: 85,37 zł
szt.
  • Opis

HOYA UV HD to filtry z hartowanego chemicznie szkła optycznego o najwyższym poziomie przepuszczalności!
Filtry HOYA UV HD są czterokrotnie odporniejsze na rozbicie i na wszelkie inne uszkodzenia mechaniczne (np. zarysowanie). Nowe ośmiowarstwowe powłoki przeciwodblaskowe gwarantują przepuszczalność 99,35%światła widzialnego o długości fali między 400nm a 700nm. Warstwy nakładane są w bardzo wysokiej temperaturze, co gwarantuje ich wyjątkową trwałość. Skład chemiczny powłoki zewnętrznej został tak dobrany, że jest ona odporna na tłuszcz. Dzięki temu wszelkie odciski palców i inne plamy są o wiele łatwiejsze do usunięcia. Do zamontowania szkła w pierścieniach zastosowano zupełnie nową technologię wprasowywania pod wysokim ciśnieniem. Cienka oprawa 4mm minimalizuje ryzyko wystąpienia winietowania.

Filtry UV to podstawowe filtry chroniące obiektyw przed uszkodzeniami mechanicznymi, zanieczyszczeniem, kurzem itp.

Filtr ultrafioletowy absorbuje nadmiar promieniowania ultrafioletowego, prowadzącego często do pogorszenia ostrości i kontrastu zdjęć wykonywanych w terenie, dzięki temu wyeliminowana zostaje niebieska dominanta zdjęć, zlikwidowany zostaje efekt zamglenia, zwiększa się ostrość i nasycenie kolorów.

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu

×
kalkulacja

PLN netto
%
%
Sklep internetowy Shoper.pl