Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Filtr Hoya 67mm PRO NDX4

Inne
140
PLN
Filtr Hoya 67mm PRO NDX4
in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
24 godziny
Cena brutto:: 140,00 zł
Cena netto: 113,82 zł
szt.
  • Opis

Filtry Hoya PRO ND to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie filtry szare dostępne na rynku.
Filtr Hoya PRO ND 4 redukuje ilość światła docierającego do matrycy o 2 działki przysłony.
Wysoka jakość szkła optycznego filtrów serii PRO ND w połączeniu z technologią ACCU-ND zapewnia wyjątkowy komfort zarówno fotografom jak i operatorom kamer wideo HDSLR. Podczas rejestracji zdjęć w dynamicznie zmieniających się warunkach oświetleniowych (wymagających zastosowania filtrów o różnym stopniu przepuszczalności) nie trzeba korygować balansu bieli w aparacie ani stosować dodatkowej obróbki cyfrowej zdjęć i filmów, aby skorygować kolorystykę obrazu.

Filtry serii PRO ND posiadają wiele zastosowań. Pozwalają wydłużyć czas ekspozycji, gdy nie jest możliwe mocniejsze przymknięcie przysłony lub zmniejszenie czułości ISO. W słoneczny dzień umożliwiają uzyskanie małej głębi ostrości przy użyciu jasnych obiektywów, co ma szczególne znaczenie w fotografii portretowej i w filmie. Ułatwiają także dopasowanie ekspozycji w kamerach filmowych, w których czas naświetlania nie może być swobodnie regulowany. Pozwalają w ciekawy sposób uchwycić ruch na zdjęciu, świetnie nadając się do fotografowania wodospadów oraz innych naturalnych scenerii.
Filtry serii PRO ND posiadają cienką aluminiową oprawkę typu Low-Profile Frame. Pozwala to uniknąć zjawiska winietowania - filtry mogą współpracować nawet z obiektywami super szerokokątnymi.

 

 

Filtr szary redukujący ilość światła o 2 działki przysłony.

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
 
×
kalkulacja

PLN netto
%
%
Sklep internetowy Shoper.pl