Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Sony ILCE-6400LB + SEL 16-50mm + 3 LATA GWARANCJI

Sony
4999
PLN
Sony ILCE-6400LB + SEL 16-50mm + 3 LATA GWARANCJI
Sony ILCE-6400LB + SEL 16-50mm + 3 LATA GWARANCJI
in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
24 godziny
Cena brutto:: 4 999,00 zł
Cena netto: 4 064,23 zł
szt.
  • Opis

Aparat Sony ILCE-6400 wyróżnia się rozbudowanym modułem automatycznego ustawiania ostrości oraz wykorzystaniem technologii stosowanych w znanych i docenianych aparatach pełnoklatkowych. Wśród modeli, z których czerpano inspirację znajdują się: a9, a7R III oraz a7 II.

Gęsto rozmieszczone punkty ostrości pokrywają około 84% kadru, co pomaga lepiej uchwycić obiekt. 

Dzięki szybkiemu przetwarzaniu wewnętrznemu i buforowi pamięci o dużej pojemności możesz robić zdjęcia z prędkością do 11 kl./s z poglądem o prędkości 8 kl./s w podglądzie na żywo. Możesz zrobić 116 zdjęć w formacie JPEG (Standard) lub 46 zdjęć w skompresowanym formacie RAW w jednym ciągu zdjęć seryjnych.

Wśród wprowadzonych nowinek znajduje się także "Real-time Eye Autofocus" - najnowsza wersja technologii Sony Eye AF. Jej sprawne działanie jest możliwe dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, która rozpoznaje oczy obiektu i analizuje ich położenie w czasie rzeczywistym. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż fotograf może skupić całą uwagę na kompozycji ujęcia, a ustawianie ostrości powierzyć aparatowi. Co więcej możliwe jest stopniowe poprawianie działania tej funkcji wraz z aktualizacją oprogramowania (tzw. firmware’u).

Kolejną nowinką jest "Real-time Tracking" - tryb wykorzystywany do śledzenia obiektów w czasie rzeczywistym. Podobnie jak "Real-time Eye Autofocus" wykorzystuje on sztuczną inteligencję, jednakże w tym przypadku przetwarzany jest kolor, odległość obiektu i jasność. Oba tryby współpracują ze sobą, dzięki czemu podczas śledzenia obiektu ustalane jest położenie oczu i twarzy.

Wykorzystanie pełnego potencjału tak zaawansowanych funkcji jest możliwe dzięki zastosowaniu szybkiego trybu seryjnego, który w a6400 pozwala na rejestrację 11 klatek na sekundę. Natomiast cała seria może obejmować do 46 zdjęć RAW lub nawet 116 JPEG.

Gdy praca wymaga ciszy, np. podczas fotografowania występu na żywo, przyda Ci się funkcja cichej pracy, która umożliwia robienie zdjęć przy prędkości do 8 kl./s bez hałasu migawki, ale ze śledzeniem AF/AE (nawet w trybie AF-C), z Eye AF w czasie rzeczywistym lub ze śledzeniem w czasie rzeczywistym.

Precyzyjne rozpoznawanie oczu

Ulepszona funkcja Eye AF w czasie rzeczywistym skutecznie rozpoznaje twarze, a w szczególności oczy. Nie trzeba zmieniać ustawień – wystarczy wcisnąć spust migawki.

Trwałe śledzenie oczu

Gdy włączony jest tryb AF-C, funkcja Eye AF w czasie rzeczywistym7 utrzymuje stałą ostrość na ruchomym obiekcie, nawet gdy część twarzy jest ukryta, oświetlona z tyłu lub gdy obiekt patrzy w dół. 

Wybierz prawe lub lewe oko obiektu

Wybierz prawe lub lewe oko obiektu

Teraz możesz wcześniej wybrać opcję lewe oko, prawe oko lub auto z menu i poświęcić więcej uwagi kompozycji. Opcje te możesz przypisać do wybranych przycisków i przełączać je w trakcie robienia zdjęć. 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
 
×
kalkulacja

PLN netto
%
%
Sklep internetowy Shoper.pl