Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Sony ILCE-7RM3 + CASHBACK 900 ZŁ. + SIGMA MC-11 + RABAT 900 ZŁ - KUPON RABATOWY A7RM3

Sony
11689
PLN
Sony ILCE-7RM3 + CASHBACK 900 ZŁ. + SIGMA MC-11 + RABAT 900 ZŁ - KUPON RABATOWY A7RM3
Sony ILCE-7RM3 + CASHBACK 900 ZŁ. + SIGMA MC-11 + RABAT 900 ZŁ - KUPON RABATOWY A7RM3
in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
24 godziny
Cena brutto:: 11 689,00 zł
Cena netto: 9 503,25 zł
szt.
  • Opis

Aparat posiada skuteczny przetwornik obrazu 42,4 MP (w przybliżeniu) oraz ulepszony procesor obrazu co wspólnie umożliwia obrazowanie, które ogranicza wyłącznie Twoja wyobraźnia.Podwójna skuteczność śledzenia AF, nawet podczas wykonywania zdjęć seryjnych z prędkością do 10 kl./s, przyspiesza rozwój stałej, błyskawicznej pracy aparatu.

Poprawiona w znacznym stopniu funkcja Eye AF nastawia ostrość i śledzi oko obiektu z dużą precyzją i szybkością, nawet jeśli obiekt porusza się, patrzy w dół, odwraca wzrok lub jest podświetlany.Port SuperSpeed USB 3.1 Gen 1 obsługiwany przez złącze USB typu C™ pozwala na szybki przesył danych do komputera, zapewniając płynną obsługę dużych plików danych w formacie RAW.Funkcja Pixel Shift Multi Shooting zapewnia doskonałą rozdzielczość, wierność kolorów i odwzorowanie faktury przedmiotów, pozwalając uchwycić atmosferę danego tematu i otoczenia.

Standardowy zakres ISO został rozszerzony do ISO 100-32 000 (z możliwością rozszerzenia do4 ISO 50-102 400), a poziom hałasu został zmniejszony o pełny stopień5 w zakresie średniej czułości.

Wizjer OLED Tru-Finder z poczwórnym VGA o wysokiej rozdzielczości oferuje naturalny, niezwykle precyzyjny obraz. Jego funkcjonalne zalety, takie jak wysoka widoczność w ciemności i możliwość aktywowania automatyki ostrości podczas korzystania z powiększonego wyświetlacza, zostały udoskonalone celem zapewnienia potężnego wsparcia podczas fotografowania. Natomiast niewielki i lekki korpus aparatu α7R III jest wystarczająco wytrzymały i sztywny, by zagwarantować odporność na eksploatację.

 

 

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
 
×
kalkulacja

PLN netto
%
%
Sklep internetowy Shoper.pl